ΔΔΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ώρα έναρξης των σχολείων του ορεινού όγκου του Δήμου Μετεώρων για Παρασκευή 18/01/2019

Στις 9:15 θα ανοίξουν αύριο Παρασκευή 18/1/2019 τα σχολεία του ορεινού όγκου του Δήμου Μετεώρων

Πρόσκληση εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για πλήρωση θέσης Υπευθύνου Φυσικής Αγωγής και Σχολικού Αθλητισμού της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που έχουν τα νόμιμα προσόντα και επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία  επιλογής, να υποβάλουν αίτηση, συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά, αυτοπροσώπως,  στο γραφείο 313 -γραμματεία ΠΥΣΔΕ- της Δ.Ε. Τρικάλων από την Πέμπτη 17 Ιανουαρίου 2019 έως και την Δευτέρα 28 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 14:00.

Πρόσκληση εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για πλήρωση θέσης Υπευθύνου ΕΚΦΕ της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων

Ώρα έναρξης σχολείων του ορεινού όγκου του Δήμου Μετεώρων για Πέμπτη 17-01-2019

Στις 9:15 θα ανοίξουν αύριο Πέμπτη 17/1/2019 τα σχολεία του ορεινού όγκου του Δήμου Μετεώρων

Πρόσκληση εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για πλήρωση θέσης Υπευθύνου Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που έχουν τα νόμιμα προσόντα και επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία  επιλογής, να υποβάλουν αίτηση, συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά, αυτοπροσώπως,  στο γραφείο 313 -γραμματεία ΠΥΣΔΕ- της Δ.Ε. Τρικάλων από την Τρίτη 15 Ιανουαρίου 2019 έως και την Πέμπτη 24 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 14:00.

Κανονική Λειτουργία των Σχολείων

Ανακοινώνεται ότι, από αύριο Δευτέρα, 14 Ιανουαρίου 2019, όλα τα σχολεία σε όλους τους Δήμους της Π.Ε.Τρικάλων θα λειτουργήσουν κανονικά και σύμφωνα με το πρόγραμμά τους.